Registration is free and easy!
132,12 €
Availability:
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Longueur | 356 mm |
| Width | 253 mm |
| Depth | 30 mm |
| Tension | 12 - 21,6v |
| Longueur câble | 3000 mm |
| Technologie | Polycristallin |
| Poids | 1,16 kg |
| Résistance à la température | -40°C à +85°C |
| Nombre de cellules | 36 (4x9) |
English
Français